Producenci
Kontakt

JoQu
Ul. Michałowicza 60
43-300 Bielsko-Biała
NIP: 9372160288

Tel: 600 297 002
E-mail: biuro@joqu.com.pl

Szelki dla psów ciągnących

Niektóre psy, zwłaszcza bardzo młode i predysponowane do tego rasy, są na tyle energiczne w czasie spaceru, że będąc na smyczy, nieustannie ją ciągną. Obroża może wtedy boleśnie wrzynać się w szyję i powodować trudności z oddychaniem. Alternatywą dla obroży są wygodne szelki dla psa, zakładane na klatkę piersiową. Dzięki nim nieco łatwiej poskromić żywiołowego zwierzaka, bez sprawiania mu dyskomfortu czy bólu. Szelki dla psów to także dobre rozwiązanie dla piesków z krótką szyją, jak np. buldog francuski. Oferujemy modele przeznaczone dla chartów - Chart Reflex, bezuciskowe oraz szelki w opcji Guard.

Wysokiej jakości szelki dla psów od Polskiego producenta

Szelki dla psa, zwłaszcza do ras dużych, “pracujących”, powinny być wykonane z wytrzymałego materiału, odpornego na oddziaływanie warunków zewnętrznych. Wykorzystane w naszych produktach elementy metalowe, wykonano ze stali nierdzewnej, odpornej na korozję. Kolorowe szelki dla psa wykonywane są przy wykorzystaniu elementów odblaskowych oraz miękkiej tkaniny dystansowej, zapewniającej swobodna cyrkulację powietrza. Od nas możemy polecić Szelki Chart Reflex i Szelki Textile Comfort.

Wygodne szelki dla małych psów

Szelki dla małego psa, jak np. modele Guard czy Reflex, posiadają kilka poziomów regulacji, dzięki czemu będą sprawdzały się przez dłuższy czas, nawet w przypadku wciąż rosnących szczeniąt. Ponadto, szelki typu Guard uniemożliwiają wyswobodzenie się z uprzęży nawet najbardziej wytrwałym psim uciekinierom, którzy potrafią wyswobodzić się z szelek o klasycznej budowie.

Bezpieczne szelki z odblaskiem dla psa

Uszyte są w całości z taśmy odblaskowej, co wzmaga bezpieczeństwo zwierzaka po zapadnięciu zmroku. Podobnie jak poprzedni wariant, także modele Textile oraz Comfort to szelki bezuciskowe dla psa drobnej budowy, zaprojektowane w taki sposób, aby zminimalizować niewygodę do minimum.

Szelki dla dużych psów Joqu

Szelki dla dużego psa powinny być dobierane po dokładnym sprawdzeniu wszystkich zalecanych wymiarów korpusu psa. W przypadku, gdy wymiary pokrywają się z górną granicą dla danego rozmiaru, warto wybierać modele o jeden rozmiar większe. Dzięki temu będzie można dopasować szelki, bez narażania pupila na powstawanie otarć.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl